}else{ ?> background-image

SMART POWER reg. č. 22420320024

Vytvoření informačního portálu na zvýšení povědomí příhraničí v oblasti inteligentních elektrických sítí

Vážení čtenáři,

Hlavním cílem tohoto projektu je vytvoření softwarové aplikace, jejíž informační obsah pomůže při vytváření a posilování kontaktů a spolupráce mezi obyvateli, podnikateli a vzdělávacími institucemi příhraničí v nové progresivní oblasti inteligentních elektrických sítí na obou stranách hranice příhraničního regionu. Realizací hlavního cíle projektu dojde k vytvoření e-obsahu, který přispěje k rozvoji znalostní ekonomiky a obyvatelům příhraničí zprostředkuje nové e-aplikace a služby, které jim umožní lépe pochopit možnost reálného využití obnovitelných zdrojů energie a inteligentních sítí v jejich regionu a ukáží jim možnosti vlastní realizace v příhraničním regionu, ať už prostřednictvím sebevzdělávání nebo provádění podnikatelské činnosti.

Specifické cíle projektu

* Vytvoření e-dokumentů popisujících principy činnosti inteligentní elektrické sítě, včetně možností využití obnovitelných zdrojů energie pro zajištění dodávky elektrické a energie pro obyvatele, podnikatele a obce v příhraničním regionu.

* Vytvoření e-aplikace propagující možnosti studia na středních školách, vysokých školách a vzdělávacích institucích působících v příhraničním regionu, jejichž studijní programy a poskytované vzdělávací služby jsou zaměřeny na technické oblasti týkající se inteligentních elektrických sítí.

* Vytvoření e-aplikace prezentující profese, které se mohou podílet na budování a provozu inteligentní sítě.

S přátelským pozdravem

Jindřich Stuchlý